Epilepsja a znalezienie partnera

Witam. Wiem że z tym nie do was ale spróbuję. Ja choruję na rodzaj epilepsji i gdy powiem to nowej poznanej kobiecie to ona mnie odtrąci bo ona chce zdrowego partnera z autem z dobrą pracą a nie że zarabia podstawę krajową. Wiem nie wszystkie kobiety takie są bo mam wiele koleżanek i przyjaciółek ale one mają partnerów co mam zrobić aby wreście znaleźć tą jedyną? Wiem portale randkowe ale jestem na 6 i nic albo do psychologa nawet chodzę ale trochę za późno bo od kilku miesięcy. Proszę o pomoc!

Dzień dobry,

Najlepiej jak omówi Pan to wszystko co tutaj napisał ze swoim psychologiem, bo on/a zna Pana osobiście.

Zachęcam po pierwsze, do poruszenia tych tematów ze swoim psychologiem, który najlepiej pana zna, a po drugie - zastanowienia się nad tym, czego pan sam oczekuje od przyszłej partnerki, jakie ma pan potrzeby, oczekiwania. Proszę też nie zapominać o tym, że pana choroba to nie pan. To tylko część pana. Może warto skupić się też na rozwijaniu tych autów i mocnych stron? Zachęcam.