Keppra a epilepsja skroniowa

Dzień dobry. Epilepsja skroniaowa- czy tylko Keppra jest lekiem ktory moze kontrolowac objawy (deja-vu etc)? Mam 37 lat, kobieta, Mieszkam w londynie, wykryto u mnie niedawno zmiany w mozgu w prawej polkuli i biore Keppra 750mg 2x dziennie. Nastepny kontakt z neurologiem mam 4 grudnia wiec chcialabym sie dowiedziec czy moge zmienic lek Keppra na jakiś inny, podobny do Keppra, jezeli mam objawy 'dziwnych odczuc' regularnie raz dziennie i Keppra na to nie pomaga. To bardzo uciążliwe i chcialabym zmienić Keppra jeżeli by to pomoglo. Dziekuje za odpowiedz i propozycje innych lekow dzialajacych podobnie co Keppra. Jeżeli nie ma zblizonych lekow to cxo powinnam zrobic zeby pozbyc się dziwnych uczuc, nadal brac Keppra i czekać? Jest jakieś rozwiązanie w ogole? Z góry bardzo dziękuję. Iwona

W tego rodzaju padaczce Keppra bywa czasami bardzo skuteczna.
Innym skutecznym lekiem w padaczce napadów częściowych jest preparat karbamazepiny.
Jednak wszystkie decyzje( np.czy zmiana dawki leku) należą do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam

Oczywiście rozumiem ,że miała Pani wykonane jakieś badanie neuroobrazowe -TK ,NMR głowy.Tu powinno się ono odbyć.