Epizod depresyjny umiarkowany, zalecono Mirotor i Paroxinor

Diagnoza psychiatry: " Epizod depresyjny umiarkowany. Zalecane Mirotor i Paroxinor ( ?). Dystymia : zalecana psychoterapia CBA (?)" Diagnoza sprzed ok 4 laty. Leki biorę . Na lekarza ani na psychoterapię mnie nie stać.W ub. roku 2 mce chorowalam , wydalam oszczędnosci na specjalistyczne badania. Prowadze od lat firmę, ale rachunki skmulowaly sie. Nie stac mnie juz na ZUS. 2 proby samobojcze -wolanie o pomoc. Na prozno. Jestem sama.Corka odrzucila mnie po swoim zamążpojściu. Z nikad pomocy.

Dzień dobry,

Może uzyskać Pani pomoc - a najlepiej u specjalistów: lekarza psychiatry i psychoterapeuty.
Jeżeli jest Pani ubezpieczona - to w ramach NFZ może Pani skorzystać z psychoterapii, może to być CBT (poznawczo - behawioralna) lub psychodynamiczna.