Epizod hipomanii i stosowanie leków

od VIII 2014 U MĘŻA STWIERDZONO EPIZOD HIPOMANII MANII przyjmuje cały czas kwetapleks XR,depakine 500,benogren,ricordo jest cały czas osowiały bez zycia chciałby coś robić nic mu sie nie chce czy moge mu jakoś pomoć,może trzeba zmniejszyć lub zmienić leki proszę o pomoc

Dzień dobry,

Jakiekolwiek modyfikacje leczenia proszę uzgadniać z lekarzem prowadzącym.
Najlepiej jak mąż uda się do swojego psychiatry.

Proszę się skonsultować z lekarzem prowadzącym męża i opowiedzieć o jego stanie. Byc może rzeczywiście będzie potrzebna zmiana dawek leków lub leków w ogóle. Zdecyduje jednak o tym lekarz, który zna historie choroby i wie, jak dobrać dawki by były one skuteczne.