Erosio glandularis partim epidermisata focalem cum parakeratosi

proszę o przetłumaczenie wyniku histopatologicznego i czy to wymaga dalszego leczenia: erosio glandularis partim epidermisata focalem cum parakeratosi
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : nadzerka gruczolowa nabłonka o ogniskowym charakterze. Wymagane będzie okresowe badanie ginekologiczne.