Erosio glandularis semiepidermista focalem cum dysplasia

Witam miałam pobrany wycinek z szyjki macicy i nie wiem co on oznacza. Erosio glandularis semiepidermista focalem cum dysplasia epithelii plani mediocris gradus (CIN2). Bardzo proszę o interpretacje.

Witam. Zmiany obecne na szyjce macicy są stanem przednowotworowym i wymagają wdrożenia odpowiedniego leczenia. Proszę bezwzględnie zgłosić się z wynikiem do ginekologa.