Estradiol, FSH i LH w 3. dniu cyklu

Proszę o interpretację wyników badań: estradiol 79,40 pg/ml, FSH 4,14 mIU/ml, LH 28,6 mIU/ml, testosteron 105 ng/dl badania wykonane w 3 dniu cyklu, a także LH 21,86 mIU/ml, estardiol 120,20 pg/ml, progesteron 0,42 ng/ml badania wykonane w 15 dniu cyklu. Mam 29 lat. Dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki przedstawione powyżej nie są prawidłowe. Część z nich jest obniżona cześć podwyższona. Wymaga to jednak interpretacji w odniesieniu do objawów klinicznych. Wskazana konsultacja z ginekologiem.