Etizolam a wynik narkotestów

Witam, czy etizolam wychodzi na narkotestach pozytywnie? Jako jaka substancja? Nie jest on benzodiazepiną tylko pochodną.

Mikołaj Cyganok

Witam! Wszystko zależy od dokładności i specyficzności wykonywanego testu. Proszę mieć na uwadze, że niektóre substancje mogą dawać fałszywie dodatni wynik. Przy zaistnieniu takiej sytuacji, zajdzie konieczność wyjaśnienia przyczyn takiego stanu rzeczy. Jeżeli zażywa Pan/Pani etizolam ze wskazań lekarskich, to potrzebne będzie zaświadczenie od lekarza, potwierdzającego stosowanie terapii i przyczyn podawania etizolamu.