Farbowanie włosów przy nadmiernym ich wypadaniu

Witam.Jestem z natury szatynką ,około roku temu pomalowałam je na czarno ,po czym zmagałam się z chorobą przy której zażywałam silne lekki .Od tamtego czasu zaczęły wypadać mi włosy (teraz już mniej) .Teraz chciałabym pomalować włosy,ponieważ mam już spore odrosty .Dlatego jaka farba jest dla mnie najlepsza ? Jakimi lekami mogę kontynuować moje leczenie ?

Na rynku są łagodne naturalne mieszanki ziołowe np farby Khadi wykorzystujące hennę i inne zioła- przy braku siwych włosów barwniki równomiernie przyciemnią włosy