Fetyszyzm męża

Dzisiaj uprawialiśmy seks analny. Używaliśmy żelu i prezerwatywy po seksie zauważyliśmy na wargach sromowych jakąs wydzieline i nie wiemy czy to sperma czy sluz czy może ten żel. Prezerwatywa nie pękła.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż ja tym bardziej nie jestem w stanie określić czym była ta wydzielina. Prawdopodobnie jednak nie była to sperma, ponieważ jak Pani wspomina prezerwatywa nie pękła a śluz pochwowy.

Dzień dobry!

Wydzielina z pochwy jest naturalnym zjawiskiem podczas stosunku, podobnie przemieszczanie się żelu intymnego. Jeśli prezerwatywa nie była uszkodzona, mało prawdopodobne aby była to sperma. Jakie znaczenie ma dla Państwa to pytanie i w jaki sposób odnosi się do tytułu pytania?

Pozdrawiam!