Fioletowa nitka po operacji przegrody nosowej - czy jest to szew rozpuszczalny?

Jestem 8 dzień po operacji przegrody nosowej. Wczoraj miałem usunięte płytki. Dzisiaj zauważyłem coś jakby szew/nitka taka fioletowa. Czy to jest szew rozpuszczalny? Dzwoniłem do szpitala i powiedzieli że szwy są rozpuszczalne i ale mogą mi wyciągnąć jeśli przeszkadza. Co robić? Czy trzeba zaczekać?

Niech Pan poczeka jeszcze klika dni, powinny się rozpuścić, jednakże w razie niepokoju proszę udać się do laryngologa, który Pana operował