Fizjologiczna lordoza lędźwiowego odcinka kręgosłupa
wynik rezonansu kręgosłupa fizjologiczna lordaza lędźwiowego odcinka kręgosłupa, cechy dehydratacji k.m. na wszystkich poziomach, wypuklina centralna k.m. L4-L5. modeluje worek opony twardej, wypuklina lewoboczna k.m L2-L3 zwęża zachyłek boczny lewy. moje pytanie co to oznacza i jaki ma to wpływ na ciąże, dodam ze raz już poroniłam

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Bezpośredniego wpływu na ciąże opisywane zmiany nie mają. Nie mniej jednak mogą powodować dolegliwości bólowe. Warto skonsultować swój wynik z neurochirurgiem lub ortopedą.