Flunarizinum wzf a ciągłe bóle głowy

dzien dobry, od paru dni zazywam lek flunarizinum wzf dawka 0,5tab / przed spaniem, kiedy mozna spodziewac sie poprawy? mam ciagle bole glowy z roznych miejsach (rozne miejsca na czole, lub z tylu glowy). bardzo prosze o odp. nie mialem zadnych badan mri itp. zadnych - nie wiem czemu nie dostalem skierowania od neurologa, nastepna wizyte mam 6.02. powienienem sie upomniec? ale to lekarz chyba sam powienien wiedziec co mi jest tak? pozdrawiam prosze o rade.

Szanowny Panie, nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie dostał Pan skierowania. Poprawa powinna nastąpić w ciągu kilku dni, jeśli nie, to należy wcześniej zgłosić się do neurologa