Fobia społeczna i pochopne podejmowanie decyzji u 28-latki

Witam Truje sie tabletkami, bo boje sie zyc, boje sie ludzi, bo nie umie nawet zagadac, zauwazylam ze nawet jak ktos mi cos powie na ulicy, nie moge zareagowac, przyjechalam do obcego kraju bez planow, do kogos kogo nie znalam, okazal sie dobrym czlowiekiem. Ucieklam z domu, mowiac rodzicom przez smsa, nie wiedzialam nawet ze nalezy z nimi o tym porozmawiac, ze wyjezdzam. Nie wiem wielu rzeczy, pochopnie podejmuje decyzje.Upijam sie na umor.Mam fobie spoleczna.Lek samotnosci, braku kogokolwiek.

Dzień dobry,

Jeśli ma Pani możliwość to proszę znaleźć polskojęzycznego psychoterapeutę lub psychologa, i podjąć leczenie.