Fobie społeczne i niska samoocena

Witam, mam 22 lata i czuję, że marnuję swoje życie. Nie mieszkam z rodzicami. Nie mam aktualnie pracy. Z każdej uciekam, pracuję parę dni i koniec. Boję się ludzi. Tego, że spojrzą na mnie, spytają się o coś. Boję się powiedzieć, że idę na przerwę. Mam problemy z jedzeniem od 6 lat, czuję się brzydka, gruba, ale nic nie robię z tym. Nie wymiotuję już tak często jak kiedyś. Chciałabym powiedzieć rodzicom o problemie ale boję się niezrozumienia. Pasje porzucam. Brak chęci życia od dawna. Pomocy

Witam,

zachęcam Panią do poszukania bezpośredniej pomocy specjalisty psychologa,psychoterapeuty. Zrobiła Pani pierwszy krok na drodze do poradzenia sobie z sytuacją, pisząc do nas, zdaje Pani sobie sprawę z sytuacji, zatem warto byłoby teraz poszukać pomocy specjalistycznej w pobliżu miejsca. Jestem przekonana, że wizyta w Centrum Zdrowia Psychicznego (NFZ) zaoferowałaby Pani, to czego Pani poszukuje.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

Należy jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże zrozumieć siebie, zmienić blokujace zachowania oraz wzmocnić poczucie własnej wartości i wiary we własne możliwości.