Fragmenty błony śluzowej o budowie głównie gruczołowej z cechami metaplazji jelitowej

Moje rozpoznanie :fragmenty błony śluzowej o budowie głównie gruczołowej z cechami metaplazji jelitowej dużego stopnia/+++/,ogniskowo cechy dysplazji gruczołowej małego stopnia.Bardzo proszę o adresy placówek państwowych i prywatnych prowadzących leczenie metodą halo.Mieszkam w Jaworznie na Śląsku.

Mikołaj Cyganok

Witam! Ze względu na wewnętrzny regulamin Naszego portalu, nie możemy udzielać informacji zawierających konkretne dane teleadresowe ani podawać nazw ośrodków medycznych. Sugeruję zatem zasięgnąć informacji w ośrodkach referencyjnych w leczeniu przełyku Barretta. Najszybciej wyszuka je Pani/Pan, korzystając z popularnej wyszukiwarki internetowej.