Fragmenty śluzówki żołądka z drobnym, ogniskowym naciekiem zapalnym z hiperplazją dołeczkową bez metaplazji jelitowej i bez dysplazji

Dzień dobry mam na imię Agnieszka mam 35 lat odebrałam wynik histopatalogiczny z gastroskopi fragmenty śluzówki żołądka z drobnym,ogniskowym naciekiem zapalnym, z hiperplazją dołeczkową bez metaplazji jelitowej i bez dysplazji. Mam bóle żołądka jakby ukucia, pieczenia. Z góry dziękuję

Pod wpływem leczenia , diety a przed wszystkim o co najtrudniej mądrego radzenia sobie z wszech otaczającym stresem zmiany powinny się cofnąć
i bóle ustąpić.
Pozdrawiam Jan fFryna