Furkotanie w nosie u 3,5-tygodniowego dziecka

Moja coreczka ma 3, 5tyg,nie byla odsluzowana po porodzie i do tej pory furkocze jej w nosku, wydaje tez dziwne charczace odglosy szczegolnie podczas placzu, najgorzej to slychac gdy lezy na plecach.Oprocz tego zachowuje sie normalnie i dobrze przybiera ba wadze.Jak dlugo takie furkotanie moze trwac?,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do laryngologa. Stan taki nie powinien być długotrwały, choć zawsze można przyspieszyć go uzyskując diagnozę.