Garb na nosie po nastawieniu

Witam, 3 dni temu niefortunnie wchodząc po schodach zasniezonych w klapkach wyżucając śmieci... poslizgnełam się i złamałam nos było to 10.01.19r wczoraj byłam na pogotowiu, bo opuchlizna nie schodziła.. dzisiaj 14.01.19 byłam w szpitalu i nastawiony mi nos, ale mam wrażenie że został garb. Czy on zniknie ? Jak tak to kiedy ? Czy to po prostu źle nastawiony nos ? Czy tak musi być i ratuje mnie tylko operacja plastyczna

Szanowna Pani, wspomniany garb może być wynikiem obrzęku tkanek miękkich. Najlepiej będzie jak przedstawi Pani swoje obawy lekarzowi, który wykonał u Pani zabieg.