Gastritis chronica antralis gradus magno.Intestinalisatio I st typ II

Dzień dobry,czy mogę prosić o interpretację : Wynik z gastroskopii: Antrum .Gastritis chronica antralis gradus magno.Intestinalisatio I st typ II,Helicobacter pyroli-Zapalenie - 3 ,Aktywność - 0,Zanik-1 Metaplazja -1 ,Helicobacter pyroli -0. Z gory dziekuje za odp.,jeśli moge prosci odp na email

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : przewlekłe zapalenie błony śluzowej wpustu żołądka w stopniu dużym. Konieczne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia.