Gdy miesiączka przestaje być bolesna

Bolące miesiączki mam od zawsze, ale wystarczyła tabletka ibupromu i mi przechodziło. Ostatnią miesiączkę miałam w terminie ale już nie odczuwałam żadnego bólu.

Czy ból może minąć tak nagle?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Może się tak zdarzyć, że począwszy od któregoś cyklu miesiączki stają się niebolesne u kobiety, która dotychczas odczuwała je bardzo dotkliwie, i odwrotnie. Proszę być spokojną. Często tego typu zmiany związane pojawiają się po ciąży i porodzie, ale nie tylko.

Pozdrawiam serdecznie!