Gdzie mam się udać z moimi problemami psychicznymi?

Dzien Dobry chcialem zasiegnac tutaj po porade otoz o grudnia 2017roku zmagam sie z problemami psychicznymi lek,nie pokoj,niskie poczucie wartosci,poczucie winy,rozdraznienie,momentami agresja,nie moznosc radzenia sobiew trudnych sytuacjach jest wiele takich czynnikow duzo by pisac w ciagu ostatnich dwoch lat naprawde sporo przeszedlem byc moze poprzez czynniki ktore sie zdarzyly mam teraz problemy z zdrowiem psychicznym a byc moze poprostu to byla moja nie uwaga moze dalem sie poprostu zlamac zyciowo moze sie poddalem.nie wiem.zawsze uwazalem sie za silnego psychicznie czlowieka lecz tak jednak nie bylo i nie jest grudniu 2017roku rozsalem sie z dziewczyna po 3latach zwiazku obecnie od dwoch lat jestem sam jestem zalamany prosze o porade,pokierowanie ewentualna pomoc pozdrawiam tomek

Mgr Joanna Szlasa Psychologia

Dzień dobry,
zachęcam aby udał się Pan do psychoterapeuty, który pomoże Panu poradzić sobie z sytuacją rozstania z dziewczyną oraz jej skutkami. Rozstanie często może być przeżywane, jako proces żałoby, w którym występują różne fazy. Objawy, który Pan opisuje mogą być elementami tego procesu. Być może są jeszcze jakieś inne czynniki, które mają na to wpływ. Na pewno na terapii będzie mógł Pan odkryć, co się dzieje, skąd te objawy, jak sobie z nimi radzić. Polecam zatem wizytę u psychoterapeuty.
Pozdrawiam,
Joanna Szlasa

Dzień dobry Panie Tomku.Proszę nie zwlekać z wizytą u psychologa, czy psychoterapeuty najlepiej psychotraumatologa.Po kilku konsultacjach oceni terapeuta, czy potrzebuje Pan wsparcia lekami dla obniżenia napięcia, co pozwoli Panu na korzystanie z terapii i zdrowienia. Życzę powodzenia.