Gdzie mam się zdiagnozować?

Witam. Urodziłam się z rozszczepem wargi i wyrostka zębodołowego i 3 operacje są już za mną ale czekam na 4 co utrudnia mi moja sytuacja. Mianowicie w grudniu 2018 roku trafiłam do szpitala na badania ponieważ miałam duże drętwienia ciała, utraty świadomości, ucisk z tyłu głowy czasami zdarzały się drgawki,plątał się mi język i omdlenia się pojawiały. MRI głowy wykazały Zmiany demielinizacyjne CSN, zlecono kolejne badania i kolejne... Ja wyszłam ze szpitala na święta i objawy ustały a po 3 tygodniach się zmieniły na niby łagodniejsze. Pod koniec stycznia moja pani doktor kazała się pojawić na kolejne badania bo wyszły źle jakieś próbki, które wysłali do Warszawy i rozszerzyli mi diagnostyke pod względem immunologicznym coś ponoć z tego wyszło ale nadal nie otrzymałam odpowiedzi od lutego tego roku co to jest. Na moje liczne pytania i telefony pani doktor ma ciągle wymówki a ja nie wiem co robić. W marcu na własną rękę poszłam na kontrolne MRI głowy i wyszło dokładnie to samo i zalecana jest dalsza konsultacja tylko gdzie? Na ogół żyje jak normalna zdrowa osoba ale tak nie jest są dni kiedy walczę sama ze sobą, nauka idzie mi źle ponieważ nie umiem się skupić, przypomnieć sobie niczego poprzez to zaniedbuje szkołę choć tak bardzo się staram. Drętwienia ciała bez powodu towarzyszą mi niemal codziennie od dobrego miesiąca, popadam czasami w paraliż senny (przynajmniej tak mi się wydaje). Normalny człowiek myśli,że zwariowałam bo przecież jestem wesołą dziewczyną i nie pokazuje tego, że mi jest ciężko, ludzie wokół mnie myślą, że symuluje a tak nie jest. Co robić w obecnej sytuacji? Gdzie pójść? Operacji na rozszczep nie mogę mieć ponieważ poprzez zmiany mnie to dyskwalifikuje. Chciałabym wiedzieć co mi jest?

Witam, ma Pani prawo żądać od lekarza prowadzącego ujawnienia wszystkich informacji o Pani stanie zdrowia, ewentualnie może Pani zmienić lekarza