Gdzie mama może podjąć się tego rodzaju terapii nowotworu piersi?

Witam serdecznie, drodzy Państwo. Piszę do Was z prośbą o pomoc w sprawie, która wciąż jest uważana za temat tabu w naszym zacofanym kraju. Moja mama choruje na nowotwór piersi. Jest już po operacji, ciężkich zabiegach chemii i radioterapii, które prawie ją zabiły. W ciągu kilku miesięcy przyjęła tak wiele wyniszczających "leków", że jej organizm ledwo funkcjonuje. Po wielu latach nasz polski rząd zalegalizował w końcu medyczne stosowanie przetworów konopii, w tym łagodzenie skutków chemioterapii. Ale większość lekarzy posiada wiedzę z lat 60-tych zeszłego wieku, przez co boją się albo nie potrafią/nie chcą przepisywać leczenia tą rośliną. Zamiast tego proponują kolejne wielotysięczne terapie ciężką chemią. Czy Państwo jako specjaliści byliby w stanie pomóc mojej mamie? Na całym świecie konopia jest stosowana jako lek od kilku tysięcy lat i to nie na jedno, a kilkadziesiąt różnych schorzeń. To jest już dowód potwierdzony setkami badań. Tylko polski rząd wciąż udaje, że problem nie występuje pomimo, że susz sprowadzany przez Spectrum Cannabis znika z aptek w ciągu kilku dni od dostarczenia. Bardzo proszę o chociaż krótką odpowiedź. Jedyna firma, która zajmuje się pomocą pacjentom i wypisywaniem recept od momentu zmiany ustawy czyli od dnia 7 lipca 2017 roku to medicana w warszawie. Czy jest ktoś z południa Polski, kto mógłby nam pomóc? Proszę też lekarzy ONKOLOGÓW o nie pisanie, że konopia to narkotyk i zaraz po niej jest heroina. Takie bzdury i kłamstwa można było powtarzać nieświadomym amerykanom w 1970 roku, nie dzisiaj w dobie internetu. Dziękuję za poświęcony czas i bardzo proszę o pomoc kogokolwiek, kto wie jak skuteczna jest ta roślina. Pozdrawiam serdecznie

Witam, rozumiem że Pan/Pani jest znawcą tematu na podstawie wiedzy zaczerpniętej z internetu. Niestety nie znam tych setek badań o których wspomniano. Proszę mi uwierzyć że lekarze chcą dla pacjentów jak najlepiej, dlatego też stosują metody potwierdzone naukowo a nie stworzone przez oszustów. Serdecznie pozdrawiam