Gdzie można nabyć wszywkę alkoholową i otrzymać pomoc specjalisty?

Mam Problem z Alkocholem Nie Pije co dzień.... Problem Polega Na Tym Że jak Wypiję Jestem Agresywny... i przez to mogę stracić rodzinę. A Jesteśmy młodym Małżeństwem... I Pytanie Wiążę Gdzie Mogę Kupić Wszywkę Alkocholowom... Bo To tylko Ratuje Mój Związek.... I Gdzie Mogę Liczyć Na Pomoc Specjalisty...

Dzień dobry. Nie stosuje się już wszywek poniewaz stwierdzono, że nei przynoszą one długotrwałych efektów, z kolei zagrażają zdrowiu. Jeżeli jest Pan osobą uzależnioną prosze rozpocząć leczenie odwykowe w poradni leczenia uzależnień oraz rozpocząć współprace z grupą wsparcia.Pozdrawiam.