Gdzie można usunąć ekspandera bez wkładania implantu?

Mam założony ekspander w celu rekonstrukcji piersi. Jest już cały napełniony. Nie podoba mi się efekt, nie potrafię zaakceptować tego czegoś co ma imitować pierś. Zresztą z powodów osobistych i tak muszę przerwać rekonstrukcję. Czy ktoś z Państwa wie gdzie w Poznaniu podjeliby się usunięcie ekspandera bez wkładania implantu? Poza wco. Nie chcę w tym samym ośrodku. Dziękuję

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc. Proszę spróbować poszukać w internecie. Serdecznie pozdrawiam