Gdzie się udać w przypadku tych zmian nowotworowych?

Dzieńdobry Pierwotne rozpoznanie: Rak jajnika IIA, złośliwy guz brennera G2 jajnika prawego z naciekiem na jajowód/ Laparotomia i usunięcie macicy z jajowodami, jajników, sieci większej węzłów miednicy mniejszej (2017) Pacitaksel karboplatyna 2017 Przed Kolejna operacja biopsjia z kolanoskopii, wyszedł jakiś nowotwor płaskonabłonkowy, lekarz nie zaakceptował wyniku. Przednia resekcja odbytnicy z wytworzeniem kolostomi (2019) Ostatni wynik hist-pat: Fragmet pochwy o wymietach4,5x2cm wraz z przylegajacym fragmentem jelita grubego długości 30cm. Ściana pochwy nacieczona przez kremowy owrzodziały, rozpadajacy się guz o wymiarach 4,5x3,5x3cm. Guz nacieka ogniskowo ściane jelita. Pozostałą błona śluzowata jelita bez zmian ogniskowych, sciana scieńczała 01-04 guz pochwa 05-06 guz jelito 07 margines dystalny jelita 08 margines proksymalny jelita 09 7 węzłów chłonnych 10 7 węzłów chłonnych Ściana pochwy i ściana jelita z naciekiem litego raka o niskiej dojrzałości miejscami z cechami anaplazji, ogniskowo ze "śladowym" różnicowaniem gruczołowym (G3-G4), w preparatach mikrospokowych widać, że nowotwór nacieka ściane jelita od zewnatrz. W 1/7 zidentyfikowanych węzłów chłonnych widoczny przerzut raka. Obraz może odpowiadać wznowie raka z narządu rodnego, ale ze względu na niezróżnizowanie guza nie można bliżej sprecyzować rozpoznania Cześć szwów zostałą zdjeta, cześć została ze wzgledu na wyciek z rany pooperacyjnej. (moim zdaniem bardzo racjonalna decyzja lekarza prowadzącego) Najbardziej zależy mi na odpowiedzi lekarzy. Gdzie dalej się udać? Jakiego lekarza poleciacie w polsce (Jestem z mazowsza), możliwe leczenie poza krajem. Wiem że to jest przypadek kazuistyczny. Jakie jest dalsze leczenie. Pytam bo lekarz prowadzący też szuka rozwiązania, dziwny twór po prostu. Pozdrawiam S.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą ginekologii onkologicznej.