Gdzie się udać z mamą chorą na spastyczny niedowład kończyn?

mam mame ze spastcznym niedowladem konczyn badania wyszly ok a kobieta nie jest w stanie nic sama zrobic leczona byla od parkinsona teraz doszli lekarze ze to nie to nie wiedza czym jest spowodowana ta spastycznosc co mam zrobic gdzie sie udac blagam o pomoc z gory serdecznie dziekuje

Spastyczność każdego pochodzenia leczy się toksyną botulinową. Nie znam nikogo w Pani rejonach, kto mógłby to zrobić. Ja się tym zajmuję raczej po drugiej stronie kraju. Proszę o kontakt mailowy to dam Pani kontakt do przedstawicielki firmy - może ona będzie znała kogoś w Pani rejonach