Gdzie się z powodu wyniku AChRAb 337,2 u córki?

Córka ma miastenię ma 24 lat leczy się u neurologa pomimo tego dzisiaj odebrała wynik AChRAb 337,2 pół roku temu wynik ten wynosił 230 czyli wzrósł o 100 nie mam pojęcia gdzie się jeszcze udać z córką grasicy nie ma

Lek. Paweł Szadkowski

Ewentualnej modyfikacji leczenia powinien dokonać lekarz neurolog. Zawsze mogą państwo poradzić się innego specjalisty niż państwa lekarz prowadzący (warto udać się do neurologa specjalizującego się w leczeniu miastenii ).