Chęć wyjścia z depresji a pomoc specjalisty

Witam! Dziękuję bardzo za Pani odpowiedź. Zażywam leki od ponad 2 lat już te same. Nie wspomniała Pani o żadnej terapii dla mnie. Mam spotkanie z nią za dwa tygodnie. Co pani mi proponuje, bym jej powiedziała? PROSZĘ mi pomóc. Tak bym chciała już wyjść z tej depresji. Co zrobić? DZIĘKUJĘ PANI.

Witam Panią.

Bardzo mi przykro, ale nie podpisała się Pani pod mailem, nie wiem o kogo chodzi ani nie znam historii choroby, dlatego nie mogę udzielić odpowiedzi na pytanie. Proszę przysłać link do poprzedniej korespondencji lub opisać jeszcze raz od początku cały problem.

Pozdrawiam.