Gdzie szukać pomocy w przypadku problemów ze stosunkiem?

Witam, mam 23 lata i mam problem ze współżyciem. W zasadzie do współżycia nie dochodzi, gdyż mój mąż nie jest w stanie wprowadzić członka do pochwy. Ja czuję ogromny ból i mimowolnie zaciskają mi się mięśnie. Próbowaliśmy różnych metod wspomnianych w internecie niestety nic nie skutkuje. Bardzo proszę o poradę co powinniśmy zrobić, gdzie się udać, bo nie ukrywam, że to jest problem.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację seksuologa w celu postawienia diagnozy oraz zalecenia odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam.