Gdzie szukać przyczyny moich problemów skórnych?

Witam mężczyzna 29 lat. od ponad 2 miesięcy mam problemy na skórze. Zaczęło się od coś w rodzaju plam różowych na brzuchu (kilka). Już prawie ich nie ma ale jak się dobrze przyjże to widać jeszcze taką delikatnie sucha skórę w tych miejscach. Na udzie w okolicach pachwiny i na samej pachwinie mam 3 takie plamki. Smaruję od 2 tygodni maścią z witaminą A. Troszkę pomogła nie są już takie czerwone jak na początku ale są jeszcze różowe i delikatnie suche i na razie bez zmian. No i na skroniach mam trądzik też od ponad 2 miesięcy. Był również na czole ale znikł. Kilka pryszczy na lewej i prawej skroni, i tak się utrzymuje przez 2 miesiące bez zmian. Wcześniej jak coś wyskoczyło na twarzy to za kilka dni znikło.Dieta ta sama (wszystko według zapotrzebowania). Może jakieś pasożyty? może na basenie od chloru? nie mam pojęcia...Niepokoi mnie ten fakt. Wizytę u dermatologa mam dopiero za 3 tygodnie.

witam, musi Pan poczekać do wizyty u dermatologa, ponieważ z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc