Gdzie szukać przyczyny nudności?

Witam. Mam 27 lat i od jakiś 5 zmagam się z nudnościami bardzo rzadko kończy się na wymiotach. Czasami boli mnie chyba żołądek ale poza tym żadnych innych objawów nie mam. Badania krwi,moczu gastroskopia nic nie wykazały. Dostałam skierowanie do neurologa a od niego na tomografię głowy która również nic nie wykazała. Dostałam leki jeden z nich Torecan drugiego nazwy nie pamiętam, ale one nie bardzo pomagały. Od jakiegoś czasu pije codziennie melisę ale ona również nie bardzo pomaga. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Nudności zaczynają się rano i mogą trwać cały dzień z małymi przerwami. Nie wiem już do jakiego lekarza się udać lub jakie badania dodatkowe zrobić aby w końcu normalnie żyć.
KOBIETA, 27 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Trudno bez dokładnego zebranego wywiadu i badania fizykalnego ocenić powód objawów opisanych przez Panią.

Opisane dolegliwości przy prawidłowych wynikach diagnostycznych i konsultacji gastrologa, neurologa, mogą świadczyć np o nerwicy, objawy opisane są somatyczne.

Zalecał bym konsultacje z dobrym psychologiem/psychoterapeuta lub lekarzem psychiatra którzy ocenią Pani objawy kliniczne i potwierdzą lub wykluczą choroby takie jak nerwica/depresja.

Na wizytę proszę ze sobą zabrać dokumentację medyczną która będzie bardzo pomocna w konsultacji.

W razie dalszych dolegliwościach proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenie.

Pozdrawiam