Gdzie szukać przyczyny silnej bezsenności?

Witam mam 26 lat i od sierpnia mam problem z bezsenność ( w sierpniu na chwilkę straciłem świadomość( zawrót głowy który trwał około 1 minuty) . Aktualnie od 2 tygodni nie spałem i nie czuje żadnego zmęczenia . Jakieś 2 tygodnie temu chcąc usiąść na krzesełku osunełem się z niego, przez chwilę też miałem problem z mimowolnym korkiem i potrafiłem źle ustawić mogę np. zachaczając o jakiś przedmiot lub też wypadł mi telefon ręki oraz kilkukrotnie drżała mi prawa i lewa ręka. Co może być przyczyną takiego stanu. Pozdrawiam

Dzień dobry,

wskazana wizyta u lekarza (POZ) lub specjalisty neurologa który wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe, zleci diagnostykę obrazową oraz laboratoryjną i oceni Pana stan zdrowia.

Dziwię się, że z takim problemem zdrowotnym natychmiast nie zgłosił się Pan do lekarza (POZ) lub rodzinnego.

Pozdrawiam