Gdzie szukać przyczyny takich objawów?

Witam, Bardzo proszę o pomoc. Wczoraj miałam atak kołatania serca ustał dopiero po przybyciu do ośrodka i przyjęciu leku (pioprazol) atak trwał około godZiny. Dziś przyszły wyniki badań. Glukoza jest na poziomie 6,3 mg/dl. Towarzyszy mi również senność, niechęć do jakich kolwiek zajęć, ból głowy. Czego może być to objaw?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te dolegliwości będą się powtarzać to radziłbym skonsultować się z kardiologiem. Pozdrawiam.