Gdzie udać się po fachową pomoc związaną z kostniakiem na łopatce?

U mojego brata stwierdzono kostniaka na łopatce. Lekarze nic z tym nie robią, zbywają go, dostał jedynie skierowanie na rehabilitację. On strasznie cierpi, wszystko go boli, nie może spać, nie może normalnie funkcjonować, nie może pracować. Ciągle walczy z bólem na który dostaje tabletki przeciwbólowe po których z kolei śpi dwa albo trzy dni. Teraz znowu z domu zabrało go pogotowie, ponieważ zwijał się z bólu, tam podali mu zastrzyk i obesłali do domu. Gdzie możemy udać się po fachową pomoc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Zmiana ta jest co prawda łagodna ale można ją usunąć. Brata musi ocenić ortopeda na podstawie zdjęć rtg.