Gdzie udać się z szumem w uszach?

W badaniu rtg mam wpisane zwapnienie w wìązadle podłużnym przednim co to oznacza. Mam bóle karku, ręki oraz szumy w uszach. Co to znaczy? Do jakiego lekarza dalej się udać.Skierowqnie było od neurologa

Witam,

wskazana wizyta do lekarza prowadzacego w celu leczenia zmian wykazanych w diagnostyce obrazowej.

Lekarz porówna badanie diagnostyczne z klinicznymi objawami i zdecyduje o diagnostyce lub leczeniu.

Nic nie stoi na przeszkodzie udać się do lekarza laryngologa który oceni Pana objawy i zleci odpowiednią diagnostykę jeśli uzna to za wskazane.

Pozdrawiam