Gdzie udać się z takim wynikiem tk syna?

Witam Państwa Chciał bym dla mojego syna  o wytłumaczenie wyniku Tomografu Komputerowego. Syn posiada O w Orzeczenie o Niepełnosprawności w stopniu znacznym O1-U 10-N, na stałe, ma 20 lat. ZUS nie chce mu udzielić renty socjalnej, sugerując że nie jest całkowicie niezdolny do pracy. Teraz dostałem taką diagnozę TK Na sklepistości przednio-przypodstawnych partii lewego płatu skroniowego widoczne torbiele pajęczynówki o wymiarach poprzecznych 29*11 mm i wysokości 19 mm. Poza tym przestrzenie podpajęczynówkowe nieposzerzone. W obrębie OUN obecność zmian pourazowych, cech procesu rozrostowego, ani świeżego krwawienia nie stwierdza się. Na oknie kostnym złamań nie stwierdza się. Wniosek: obraz TK mózgowia bez zmian pourazowych. Proszę o Poradę do kogo udać się z tą diagnozą. Pozdrawiam.

Lek. Bartosz Domagała

Zmianami w OUN zajmuje się neurolog, proszę się udać do specjalisty neurologa