Gdzie uzyskać pomoc związaną z zakupoholizmem?

Zauwazylam ostatnio ze mam chyba nie napewno mam zakupoholizm kupuje wszystko co i tak mamy i wydaje pieniadze na byle co nic konkretnego,wyplate moja wydalam w ciagu 2 tyg,nie zaplacilam czynszu pieniadze mozna pozyczyc a potem oddac ale co zrobic gdzie sie udac gdzie uzyskac pomoc

Witam. Pomoc otrzyma pani u psychologa. Konieczna jest psychoterapia. Można zgłosić się do specjalistycznych ośrodków zajmujących się szeroko pojętymi uzależnieniami. W każdym większym mieście znajdzie pani Ośrodek Leczenia Uzależnień od alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Można się do nich zgłosić na psychoterapię. Ośrodki te działają w oparciu o NFZ, a wiec "za darmo". Pozdrawiam