Gdzie w Polsce jest najlepsza przychodnia okulistyczna na NFZ?

Witam serdecznie mam takie może nietypowe pytanie ale bardzo ważne. Chodzi o to że mam pytanie według Państwa gdzie w Polsce jest najlepsza klinika a w zasadzie przychodnia okulistyczna na NFZ? I też to samo pytanie tylko tyle że prywatnie gdzie jest najlepsza przychodnia okulistyczna w Polsce? Już wyjaśniam po co o to pytam po prostu chodzi o to że jestem młodym człowiekiem mam 19 lat i mam bardzo poważną wadę wzroku od urodzenia. W małym mieście w którym mieszkam robili mi operację na oczy jak już byłem mały. Na tomiast teraz ciągle chodzę do jednego lekarza okulisty i mam takie wrażenie jak by czas zatrzymał się u tego okulisty jak byłem mały. Czyli nie radzi żadnych nowoczesnych technik leczenia a ni nic. I dlatego jako że mam bardzo poważną wadę wzroku bo mam zaćmę i oczopląs duży bardzo to dlatego szukam najlepszej kliniki w Polsce po to żeby tam może by mi coś doradzili poprawili trochę chociaż wzrok. Wiem że postęp medycyny nie idzie nie wiadomo jak szybko ale zawsze warto spróbować może bardzo dobrzy lekarze by coś zaproponowali. Pozdrawiam serdecznie i proszę o szybką odpowiedz.

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc, radzę poczytać opinie w internecie. Pozdrawiam