Gdzie w Polsce można ustalić i leczyć zatrucie zaawansowanymi nanocząsteczkami?

Zwracam sie z rozpaczliwa prozba.Mam bole glowy od 10.12.2013 gdy dostalem zastrzyk dorzylny.Mieszkam w Dani gdzie czesto robi sie eksperymenty na tzw.nieproduktywnych pensionistach.Gdzie w Polsce mozna ustalic i leczyc zatrucie zaawansowanymi nanoczsteczkami.Pozdrawiam Marek R.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie do końca rozumiem co dokładnie się stało. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady lekarza toksykologa.