Gdzie zgłosić się z napięciem nerwicowym?

Witam!! Od pewnego czasu czuję się źle. Począwszy od okresowych bólów głowy i skroni trwających nawet kilka dni, ucisku w klatce piersiowej i niemożności wzięcia pełnego, głębokiego oddechu po nocne niewysypianie się, bóle w klatce piersiowej, tępe "brzęczenie" w uszach, bóle mięśni i ogólne zmęczenie i rozdrażnienie. Sądzę, iż może to być napięcie nerwicowe, jestem narażona na stres na co dzień i miewam stany lękowe (dot. zdrowia, życia) oraz sporadycznie fobie. Gdzie się zgłosić po pomoc?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie może Pani również znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.