Gęsta wydzielina z pochwy i bóle brzucha

Witam! Piszę ponieważ od kilku dni mam problem, a przebywam za granicą, więc ciężko jest mi się skonsultować z lekarzem. Mianowicie moim problemem jest gęsta, a wręcz "serkowata" wydzielina z pochwy oraz codzienne bóle brzucha, nie wiem dokładnie co może mi być i dlatego proszę o pomoc i poradę!
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej są to objawy infekcji grzybiczej pochwy . Konieczne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia.