Gęste włosy na skórze twarzy

Witam, od kilku lat rosna mi mocne, geste wlosy na twarzy ciele, jak u mezczyzny - natomiast na wlosach mam cienkie wlosy na glowie, wczesniej nie mialam tego typu problemu - z natury posiadam/posiadalam bardzo geste owl. skory glowy..jestem tuz przed 30..Czy to sie leczy? Prosze o pomoc

Witaj, trudno mi powiedzieć nie widząc Cię z czym się zmagasz ale ogólnie zaburzenia owłosienia są uleczalne. Mogą być to problemy z hormonami więc proponuję udać się najpierw do lekarza o specjalizacji ENDOKRYNOLOGA, dermatolog czy ginekolog ma w tym zakresie mniejsze kompetencje.
Uregulowanie gospodarki hormonalnej nie jest łatwe i wymaga dobrej diagnostyki więc nie wzbraniaj się proszę jeśli lekarz będzie chciał zrobic komplet badań w szpitalu- zazwyczaj trwają one 3-5 dni.
Dobranie leków pozwala na trwałe pozbycie się problemu.