Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gęsty katar u niemowlaka

Co można podać 9,5 mies. dziecku na bardzo gęsty długi katar. Prawdopodobnie infekcja od rodzeństwa. Dziecko miało wymaz końcem października- flora fizjologiczna. Katar jest ściągany marimerem do tego aloe vera inhalacje z soli. Taki sam katar miał przez 2 tyg. w listopadzie (doszła biodacyna, ponieważ zrobił się zielony). Przeszło na tydzień i znowu od nowa to samo. Katar mu spływa i powoduje kaszel
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.
Pozdrawiam

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Jeżeli katarowi nie towarzyszy gorączka nie ma powodu żeby odwiedzać lekarza i można stosować domowe metody. Jeżeli pojawi się gorączka lub inne niepokojące objawy należy udać się do lekarza.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy