Głęboki ubytek w górnej szóstce

Witam ma legorna szóstke z głembokim ubytkiem w dodatku zab sie połamał az do dziasła z jedenej strony zab sie rusza i rwuguje na ból oraz na nacisk jest to bol ciałgly leczyć kanałpwo czy wyrywać bo miłam w tym roku leczona tez szóstke kanałowo z drugiej strony i zab nie zostal do leczeny do konca bo miał nietypowa budowe anatomiczna byl leczony pod mikroskopem i czy z tym moze byc tak samo bo boję sie tego ból pod czas leczenia bo ciezko to znioslam

Małgorzata Panek

Ząb powinien być obejrzany przez stomatologa. On zaproponuje Pani możliwości leczenia.
Pozdrawiam