Głębokie zastrzyki z testosteronem przy niedoczynności przysadki

Mam niedoczynność przysadki,z tego względu Muszę dostawać testosteron,głęboko domiesniowo.Kiedy dostane go w taki sposób,komfort mojego życia poprawia się w sposób bardzo dobry. Problem zaczyna się wtedy kiedy dostanę zastzyk tak jak by zbyt płytko.Ostatnio pani tłumaczyła że ma tylko jedną igle standardowa.Czy rodzaj igły w takim przypadku ma znaczenie? planowałem juz sam kupić igle w aptece,ponieważ jak dostane lek w ten sposób to dosłownie nie mogę wstać z łóżka, bardzo proszę o odpowiedź

Testosteron lepiej jest podawać głęboko domięśniowo. W aptekach są różne igły do infekcji domięśniowych, choć często większa długość wiąże się z nieco większą grubością igły.