Globulki antykoncepcyjne i prezerwatywa a ryzyko ciąży

Czy kiedy zastosuję globulki antykoncepcyjne razem z prezerwatywą a do wytrysku nie dojdzie we mnie to czy instnieje jakakolwiek szansa na moje zajście w ciążę?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Same globulki to nie najlepsza metod antykoncepcyjna. Wspomagane prezerwatywą znacznie zmniejszają szansę na ciążę. Nie można jej wykluczyć, choć jest ona znikoma.