Godziny przyjmowania kropli sterydowych po laserowej korekcji wzroku

witam. mam takie pytanie. po laserowej korekcji wzroku biore krople sterydowe dexamethason 0,1. przez pierwsze 2 tygodnie 3 razy dziennie(8,14,20), przez kolejne 2 tygodnie mam brac 2 razy dziennie i pożniej przez 2 tygodnie raz dzienine. Mija teraz 2 tygodnie i przechodze z 3 dawek dziennie do dwóch. Czy mam je brać o 8 i 14, czy lepiej o 8 i 20? pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Małgorzata Panek

Żeby utrzymać stałe stężenie sterydów, lepiej aby przyjmował je Pan co 12godzin.
Pozdrawiam