Gojenie rany po wycięciu torbieli włoskowatej

witam jestem po operacji na ktorej mialem wycinaną torbiel wloskowatą, chcialbym sie dowiedziec czy rana ktora sie goi ma miec taki bialy sluz ? wyglada to jak takie biale gluty, czy to normalne ? dodam tez ze rana nie smierdzi ani nie boli... rana jest otwarta nie zszywana w niedziele bylem na zmianie opatrunku i chirurg powiedzial ze bardzo dobrze sie goi i mowil ze spokojnie moge sobie zmieniac opatrunek w domu oraz przemywac ciepla woda

Nie znam stanu sprzed operacji , przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc powiedzieć nic konkretnego! Proszę zaufać chirurgowi , który Pana prowadzi!!! zż